Cadeaucheques Fel Naturel

 

 

Bij deze handelaars kan je terecht met jouw Cadeaucheque Fel Naturel. 

A dogs day Markt 26A 0467/029 611  
Agua Con Gas bvba Kerkstraat 62 09/346 64 34 http://www.aguacongas.be/
Alderande Werken vzw Molenbergplein 2 09/348 02 46 http://www.alderande.be
Alpaca Lokeren Hulsdongenstraat 6 0493/204 405 http://www.alpacalokeren.be
AméLatte Kerkstraat 37 0497/610 811 https://www.amelatte.be/
Amor Cibum bvba Kerkstraat 18 0472/472 227 https://www.amorcibum.be
Apotheek Beauprez-Afschrift Kapellestraat 50 09/348 19 69  http://www.apotheekbeauprez.be
Apotheek De Causmaecker Markt 42 09/340 59 59  
Apotheek Huyghe - Hoebeke Zand 1 09/348 12 08 https://apotheekhuyghehoebeke.pharmacollective.com/
Apotheek Jacobs bvba Markt 75 09/348 20 89 http://www.apotheekjacobs.be
Apotheek Roets Karen bvba Eksaarde-dorp 4A 09/345 93 96 https://www.exacarefarma.be/
Apotheek Spoele Spoele 6 09/348 74 51  
Area Floribus Bloemenspeciaalzaak Doorslaardorp 17 09/349 15 35 https://www.areafloribus.be/
Audenaert Gerrit Rechtstraat 18 0476/475 480  
AVA Papierwaren Zelebaan 17B 09/331 55 81  
AVB Tuintechniek Beerveldestraat 64 09/348 08 00 https://www.avbtuintechniek.be/
Avitour Reizen De Strycker Krekelstraat 82 09/348 31 81 http://www.reizendestrycker.be
Babyblij Webwinkel 0496/060 434 http://www.babyblij.be
Bakkerij Kris en Natalie Karlapperstraat 2 09/348 99 00  
Bakkerij Martine en Philippe Hovenierstraat 11 09/348 10 32  
Bar Bazaar Markt 32 0471/028 783  
Bar Copine Markt 71 09/273 90 99 http://barcopine.be
Beauty Corner Sindy Vissers Doorslaardam 40B 0477/433 641  
Bel & Bo Lokeren Zelebaan 65 09/339 12 15  
Bioslagerij Meert Sterrestraat 240 09/348 15 93 http://www.bioslagerijmeert.wix.com
Bistro Den Bascuul A. De Vosstraat 9 0477/907 972 https://www.bistrodenbascuul.be/
Bistro Vienna Stationsplein 6 0486/897 398 http://www.bistro-vienna.be
Biznis Hotel - Brouwershof bvba Jodesi Zelebaan 100 09/326 85 00 http://www.biznishotel.be/
Bloemen Veronique Lepelstraat 9 09/348 04 30 https://www.bloemenveronique.be/
Boekhandel Spoele Lokerhoutstraat 85 09/349 32 17  https://boekhandelspoele.wordpress.com/
Boetiek Andesch Drongenstraat 40 09/355 63 34 http://boetiekandesch.be/
Boetiek Twins by Dorothy Markt 64 09/348 52 69 http://www.twinslokeren.be
Bokmolenhoeve Bokslaarstraat 100 09/349 15 22 https://www.bokmolenhoeve.be/
Bokmolenhoeve pluimveebedrijf Bokslaarstraat 100 0492/758 050 http://www.bokmolenhoeve.be
Boetiek Jacqueline Brugstraat 48 09/348 26 64 http://www.boetiekjacqueline.be
Borms Juwelen Markt 27 09/348 93 57 http://www.bormsjuwelen.be
Boutique Botanique - Kamerplanten en bloemen Pr. Thuysbaertlaan 10 0494/878 686 https://boutiquebotanique.be/
Brantano nv Zelebaan 67 09/348 28 02 https://www.brantano.be/
Brasserie De Fonteyn Groentemarkt 13 09/339 05 16 http://www.defonteyn.be
Brasserie De Molen Heirbrugstraat 160 09/222 84 90  
Brasserie De Vernieuwing Martelarenlaan 4 09/279 69 70 https://www.devernieuwing.be
Brasserie Julocke Daknam-Dorp 20 09/361 06 00 http://www.brasserie-julocke.be
Brood en banket Lejeune Heirbrugstraat 191 09/348 18 81  
Brouwershof, Restaurant - Brasserie Zelebaan 100 09/326 85 00 http://www.biznishotel.be
Café De Balans Markt 68 0497/431 343  
Café Den Bokser Markt 5 0478/255 925 http://www.denbokser.be
Café Falstaff Markt 4 09/328 33 22 https://falstaff-lokeren.be/
Café Karibu Pontweg 24 0475/308 542  
Café 't Lammeken Lammeken 22 0496/685 833  
Canteclaer, Traiteur Stationsstraat 31 09/349 24 81 https://www.traiteurcanteclaer.be
Catella College - Hondenmentor Bautschoot 83 0478/221 803 http://www.catellacollege.be

Catella College - Trimsalon

Bautschoot 83 0478/221 803 http://www.catellacollege.be

Chambre D'Eau

Kerkstraat 70 09/349 28 82 http://www.chambredeau.be/

Chocolatier Ashley

Nieuwpoortstraat 38 0493/321 501 https://www.chocolatier-ashley.be/
City Relax Stationsplein 18 0472/470 574 http://www.cityrelax.be
Coiffure Charmy Luikstraat 55 09/348 87 48  
Coiffure Christel Groentemarkt 12 09/348 04 46 http://www.coiffurechristel.be
Colruyt  Gentse Steenweg 22 09/337 09 11 https://www.colruyt.be/nl
Cultuurcafé Lokeren Kerkplein 6 0460/956 590 http://www.cultuurcafelokeren.be
Deejays BV Oude Bruglaan 169 09/346 57 04  
Delvaux Keukens Bergendriesstraat 144 0478/482 494 https://delvauxkeukens.be/
De 7 Eiken Drongenstraat 152 09/328 70 68 https://de-7-eiken.metro.rest/?lang=nl#contact
De Gouden Schoen, Restaurant Antwerpse Steenweg 6 09/348 09 39 http://www.degoudenschoen.eu
De Gulden Schaduw Doorslaarstraat 8 0495/893 533 http://www.guldenschaduw.be
De Keukelaere LV - 't Fraiseke Gentse Steenweg 88 0485/134 668  
De Klare Hemel Eethuis bvba Torenstraat 16 09/349 20 77 http://deklarehemel.be/
De Pelgrim Everslaarstraat 209 0485/688 853 https://www.depelgrim-lokeren.be
De Potterije Stationsplein 12 09/348 70 84 http://www.depotterije.be
De Tuinkamer Eksaardebaan 100 09/349 20 80 https://www.detuinkamer.eu/
De Vernieuwing Martelarenlaan 4 09/270 69 70 https://devernieuwing.be/
De Wilde Patrick Beekstraat 44 0494/878 831  
Den Abazjoer Kerkstraat 2 09/348 20 10 https://www.denabazjoer.be/
Di-Art & Antiques bvba Vrijheidsplein 1 09/348 06 42 http://www.di-art.be
Dominique Markt 53 09/348 17 98 http://www.dominiquelokeren.be
Domino Lepelstraat 5 09/349 18 79 http://dominolokeren.be/
Dranken Van Eetvelde Bokslaarstraat 88 09/348 21 79  http://www.drankenvaneetvelde.be
Drukkerij Van Daele Moortelstraat 26 09/326 97 01  
Dynam-IT Pinnemanstraat 28 0475/985 836 https://www.dynam-it.be/
E5-mode Zelebaan 69 09/348 48 98  
Ecoratief, bloemen en planten Veerstraat 3 09/348 91 32  
Eldi Gentse Steenweg 151 09/348 25 29 http://www.eldi-lokeren.be
Electrohandel De Beule bvba Zelestraat 3 09/348 16 10 http://www.elektrodebeule.be
Elektra Doe-Het-Zelf Eksaarde-Dorp 83 09/346 85 78  
Ergo-Advice bvba Kerkstraat 63 09/247 07 03 http://www.ergo-advice.be
Exclusief Men Markt 55 09/348 86 00 http://exclusiefmen.be
Fabulous Nails Zelestraat 109 0474/647 837 https://www.fabulousnails-mua.com/
Float house - transform Academy Schoolstraat 18 0492/940 077 https://transformacademy.be
For body and soul kerkstraat 72/4 0486/487 197 http://www.facebook.com/shopforbodyandsoul
Foto De Dobbelaere Groentemarkt 29 09/348 62 46 http://www.fotoservice-lokeren.be
Fraai Lokeren Schoolstraat 3 09/358 80 22 https://fraai.be/
Frituur 't Hoeksken Koning Albertlaan 8 0486/790 588  
Fruitpaleis Oude Heerweg 33 09/339 10 00  
Galerij De Vuyst - Designshop Icons Kerkstraat 52 09/348 54 40 http://www.de-vuyst.com/icons
Galerij Nanda Drongenstraat 50 0474/052 284 http://www.gallerynanda.com
Gamma Lokeren Zelebaan 59 09/348 53 44  
Garage Neyt Gentse Steenweg 39 09/340 50 42 http://www.neyt.be/
Garage Van Der Voorden Dirk Doorslaardorp 78 09/348 25 35  
Geitenboerderij 't Eikenhof  Eekstraat 218 0486/181 049 http://www.geitenboerderij-eikenhof.be
Groenselhof - Bracke Gert Heiendestraat 50 0478/423 516 http://www.tgroenselhof.be
Haarstudio Anne Oude Bruglaan 189 09/329 48 06  
Hairstyle Nathalie Racingstraat 21 09/347 54 58  
Hema Kerkstraat 3 - 5 09/326 99 00 http://www.hema.be
Het Huis Van De Kapitein Hillarestraat 33 0475/416 463 https://thecaptainslodge.be/nl/
Hilde Van Eetvelde Schoonheidszorg en Pedicure Zand 2 0478/762 673 http://www.schoonheidszorgvaneetvelde.be
Hoeveautomaat Doorslaar Van Eetvelde Rita en Vervaet Bert Doorndonckeindeken 12 0473/571 858  
Hoeveslagerij De Vierklaver Hemelseschoot 19 0498/850 005 http://www.devierklaver.be
Hotel La Barakka - Brasserie Het zalig niets doen Kerkplein 1 09/340 56 86 http://labarakka.com
House of Feet, by De Prêtre Roomstraat 18 09/349 21 01 http://www.houseoffeet.be
Hout De Groote nv Eekstraat 26 09/348 31 09 http://www.houtdegroote.be
Houthandel Van Bruyssel Oude Vismijn 9 09/348 11 25 http://www.houthandelvanbruyssel.be
Hoveniersbedrijf d'Hollander Wim Pr. Thuysbaertlaan 11 0494/87 86 86 https://www.d-hollander.be/hoveniersbedrijf/
Hubo Lokeren Vrijheidsplein 17 09/349 12 50  
Huis Feys Schoolstraat 16-18 09/348 27 06 https://www.huisfeys.be
Huis Van de Voorde Zand 16 09/348 91 87  
Huis Van Kerckhove Zand 25 09/348 36 89  
iBite Company Zand 31 09/2779348 https://ibite.website
Iduna - Gezond Genieten Antwerpse Steenweg 82 0494/273 774 http://www.idunagezondgenieten.be
Il Senso Lokerhoutstraat 77 09/348 61 24  
Interband NV Overstraat 12 09/348 78 55 http://www.interband.eu
Interflower Eekstraat 70 09/348 06 03 https://www.tuincentruminterflower.be/
ITS Plus Gentse Steenweg 6 09/396 11 51 http://www.its-plus.be/http://www.its-plus.be/
Janssens Fietsen Kapellestraat 60 09/348 25 93  
Jean Prosper Thuysbaertlaan 8 09/245 12 20 http://jean.eu
Jozef De Broe bvba Hillarestraat 261 09/348 22 84 http://debroe.be
Juwelen Claeyé Markt 47 09/349 25 10 http://www.juwelen.claeye.be
Juwelier Van Ruyskensvelde Roomstraat 14 09/348 19 07 http://www.juweliervanruyskensvelde.be
Kapsalon Gino De Borger Eksaardedorp 66 09/346 73 10  
Kapsalon Hair Madness - Ellen De Schryver Bormtestraat 24 0474/200 887  
Katwalk Kerkstraat 49 09/225 23 28 https://katwalklokeren.be/
KDL Taxi & Rental Service Anna Maria Cogenstraat 9 0475/695 256 https://www.kdltaxi.be/
Kleding Heirwegh Brugstraat 97 09/348 16 11 http://www.heirweghkleding.be
Koffiebar Potvolkoffie Stationsstraat 30 09/398 29 88 http://www.potvolkoffie.be
Krëfel Keukens - Electro Zelebaan 17A 09/355 02 62 https://www.krefel.be
Kruidvat Markt 39 09/349 17 36 http://www.kruidvat.be
Krantenshop Claudine Groentemarkt 27A 09/348 24 41  
Leenbakker Zelebaan 61 09/349 20 81 http://www.leenbakker.be
Leonidas Markt 74 09/348 43 05  
Lieve bloemen Knokkestraat 31 09/349 08 92 http://www.lievebloemen.be
Make-Music Percussion Dr. Vannestestraat 24 0485/037 610 https://www.make-music.be/
MIA - Sport, Relaxatie & Zorg Vijverstraat 15 0497/901 510 https://m-i-a.be/nl/
Mili Hoevezuivel Eksaardebaan 5 09/348 24 50 http://www.milihoevezuivel.be
Mobibikes bvba Groendreef 53 0484/690 468 https://mobibikes.be/
Modehuis Ma'Donna Kerkstraat 41 0486/160 833 http://www.modehuis-madonna.be
Muann Brielmolenstraat 121 0473/911 555  
Music Electronics Klokkengieterijstraat 21 09/348 55 08 http://www.muselec.be
Nagelstudio Katrien Kerkstraat 25 0472/503 760 https://nagelstudiokatrien.be/
Natasja Pringels Everslaarstraat 119 0472/453 913  
Neckermann Reizen Markt 18 09/348 82 06 http://www.neckermann.be
Noppe Slaapcultuur Gents Steenweg 9 09/348 19 72 http://www.noppeslaapcultuur.be
Odille & Octaaf Markt 51 0496/542 047 https://www.odilleoctaaf.be
Onshi Sushi Markt 29 0487/518 076 http://www.onshisushi.be
Optiek Sonck Markt 43 09/348 23 76  http://www.optieksonck.be
Oxygen All-in Fitness Zelebaan 73 09/329 83 96 http://www.oxygenfitness.be
Padel Club Lokeren Everslaarstraat 209 0485/688 853 https://www.depelgrim-lokeren.be/padel/
Pain Pure Hazestraat 2B 0473/96 68 89 https://www.painpure.be/
Panos Deli Lokeren Markt 37 09/348 94 84  
Patisserie Vervaet Stationsplein 1 09/349 35 89 https://patisserievervaet.jimdofree.com/
Poelman Dirk Stenenbrug 17 0495/820 587  
Polfliet Benny Oosteindeken 27 0478/613 308  
Praat-en danscafé Falstaff Markt 4A 09/328 33 22  http://www.falstaff-lokeren.be
Praktijk Liliane Van Damme Spoorweglaan 32 09/348 60 27 http://www.praktijklilianevandamme.be/
Press shop Lokeren Brug Stationsstraat 35 09/348 16 88  
Proxy Delhaize Lokeren Prosper Thuysbaertlaan 6/7 09/348 18 16  
Pure Fisk Daknam-dorp 34 09/348 00 59 https://www.pure-fisk.be/
Puur.g Eekstraat 60 0497/399 964 http://www.puurg.be/
RAAM Gentse Steenweg 136 09/349 45 54 http://www.raamfood.be
Ramenwasserij De Brabander Vijverstraat 15 09/348 88 34 https://ramenwasserij-debrabander.be/
Rozebottel Torenstraat 18-20 09/348 39 10 http://www.rozebottel.be/
Schelfhout Electro bvba Gentse Steenweg 446A 09/355 94 66  

Schoenen Claeys Bauwens

Tweebruggenstraat 2A 09/219 97 62 https://www.claeysbauwens.be/nl
Schoonheidsinstituut Roselien Bokslaarstraat 21B 0498/845 799 http://www.schoonheidsinstituut-roselien.be
Schoonheidssalon Karo Groendreef 32B1 09/349 32 91 http://www.schoonheidssalonkaro.be
Service Atelier De Dam Gentse Steenweg 70 09/342 08 42  
Slagerij De Boever Heirbrugstraat 253 09/348 16 28 https://www.slagerijdeboever.be/
Slagerij Tony Oude Heerweg 35A 09/349 24 09  
Slagerij Vehent Bergendriesstraat 35 09/348 75 53  
Snel-Optiek Eksaarde-dorp 25 09/346 84 82 https://www.snel-optiek.be/
Soie Belle Hoogstraat 156 0486/537 859 https://www.soiebelle.be
Spar Eksaarde Eksaarde-dorp 44 09/346 90 84 http://www.mijnspar.be
Sportcentrum De Dam Lokerhoutstraat 29 09/348 76 56 https://www.sportdedam.be/
Sporthouse Kerkstraat 57 09/348 01 90 http://www.sporthouse-lokeren.be
Standaard Boekhandel Lokeren Stationsstraat 24 09/348 01 12 http://www.standaardboekhandel.be
Stuyvenberg CVBA - Familie De Brandt Rechtstraat 224 0475/453 203  
Sublim Interieur bvba Kerkstraat 27 0494/260 101 http://www.sublim.be
Sublimshop Kerkstraat 27 09/348 36 86 http://www.sublimshop.be
Swinny bvba Kerkstraat 19 09/355 55 68 http://www.swinny.be
Szone Gentse Steenweg 70 09/342 08 42 http://www.szone.be
t Gazetje Erwin Oude Heerweg 58 09/348 94 57  
t Grintehof Nijsstraat 13 0475/205 136  
t Mysterie Hillarestraat 175 0476/765 262  
t Oud Scheepken Rechtstraat 444 09/355 73 53 https://www.oudscheepken.be/
t Vieremmershof, Restaurant Krommestraat 1 09/348 63 98 http://www.vieremmershof.be
t Vietamieneken Zand 10 09/339 08 40  
Taxi Dimi Gentdam 3C 0491/247 159 https://www.taxidimi.com/
Tik-Tak By Mamzie Markt 57 0497/687 519 https://mamzie-kinderkleding.be/
Toon & Boon Zand 17 0472/462 809 http://www.toonenboon.be
Tracey Jones Poststraat 91 0498/452 169 http://www.traceyjones.be
TUI Lokeren Markt 40 09/348 00 48  
Tybeert, Restaurant Feestzalen Pontweg 3 09/328 40 40  http://www.tybeert.be
Van Bastelaere bvba Spieveldstraat 31 09/348 35 69 http://www.vanbastelaere.be
Van de Velde Interieur Zelebaan 106 09/348 31 58 http://www.vandevelde-interieur.be
Van den Abbeele nv Molenstraat 10 09/348 20 07 https://deroskam.be/
Van Migerode Johan Rechtstraat 168 09/346 93 51 http://www.johanvanmigrode.be
Verhofstede fruitsappen Nieuwe baan 15 09/346 87 79 http://www.fruitsappen-verhofstede.com
Vleeshal De Nul Zelestraat 56 09/348 16 19 https://vleeshaldenul.jimdofree.com/
Vishandel De Noordzee Zand 27 09/348 11 00  
Voetreflexologie Provoost Katrien Naastveldstraat 62 0493/500 145  
Vos Restaurant bvba KTBS Groenstraat 29 09/348 14 36 http://www.restaurantvos.be/
Wallabie Computers Uitbreidingslaan 4 09/328 09 20 http://www.wallabie.be
Welterusten Slaapcomfort Rechtstraat 266 0477/260 794 https://www.welterusten.be
Wereldwinkel Lokeren Kapellestraat 3 09/349 40 70 http://www.oxfamwereldwinkels.be
Werveling (voetreflexologie) Oude Baan 39 0494/135 635  
Wilssens Johan Veldstraat 25 0472/693 293  
Yilmaz voeding Kapellestraat 54 0483/388 030  
Zeb Lokeren Zelebaan 21 09/367 01 43  

Cadeaucheques

Heb je zelf een zaak die cadeaucheques accepteert? Voeg ze via dit formulier toe!

Voorwaarden

Uw persoonsgegevens worden door het stadsbestuur via dit formulier verwerkt om uw aanvraag te behandelen. De verwerking van uw persoonsgegevens blijft beperkt tot de beoogde doelstelling. Het stadsbestuur houdt uw gegevens bij zolang noodzakelijk is. U heeft het recht om geïnformeerd te worden, uw gegevens in te kijken en te corrigeren indien nodig. Onder bepaalde omstandigheden heeft u het recht om vergeten te worden (art 17. AVG). Meer info omtrent de verwerking van persoonsgegevens kan u vinden op de algemene privacyverklaring die we hier beschikbaar stellen of ter inzage liggen op de verschillende diensten. Verdere vragen omtrent de verwerking uw gegevens kan u stellen via de informatieveiligheidscel