Gemeenteraad / raad voor maatschappelijk welzijn

Beleid Stad

Zittingen gemeenteraad en raad maatschappelijk welzijn 2021

De gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn vergaderen op volgende vaste maandagen:

 

25 januari 2021

22 februari 2021

29 maart 2021

26 april 2021

31 mei 2021

28 juni 2021

13 september 2021

25 oktober 2021 - start uitzonderlijk om 19u30

29 november 2021

20 december 2021

De gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn vindt plaats om 20u00 in de gemeenteraadszaal, 3de verdieping stadhuis (Groentemarkt 1).

Voor meer informatie: secretariaat@lokeren.be of 09 340 94 07.

 

Raadsleden

Van der Sypt Nina

CD&V

nina.vandersypt@lokeren.be

Van Havermaet Johan

CD&V

 johan.vanhavermaet@lokeren.be

Anthuenis Filip

Open VLD

filip.anthuenis@lokeren.be

Van Rysselberghe Sabine

Open VLD

sabine.vanrysselberghe@lokeren.be

Van Boven Lena

Vlaams Belang

 lena.vanboven@lokeren.be

Liebaut Filip

CD&V

filip.liebaut@lokeren.be

Van Hoorick Marina

Open VLD

marina.vanhoorick@lokeren.be

Thienpondt Marjon

Vooruit

marjon.thienpondt@lokeren.be

De Landtsheer Gerry

Open VLD

gerry.delandtsheer@lokeren.be

De Waele Claudine

Open VLD

claudine.dewaele@lokeren.be

Rzoska Björn

Groen

bjorn.rzoska@lokeren.be

Van Hoye Hector

Open VLD

hector.vanhoye@lokeren.be

De Waele Guido

CD&V

guido.dewaele@lokeren.be

de Ridder Marjoleine

CD&V

marjoleine.deridder@lokeren.be

Harrouch Suleyman

Groen

suleyman.harrouch@lokeren.be

Beuseling Marc

Groen

marc.beuseling@lokeren.be

Van Streydonck Philippe

N-VA

philippe.vanstreydonck@lokeren.be

Verdurme Freddy

Open VLD

freddy.verdurme@lokeren.be

Debbaut Alain

Groen

alain.debbaut@lokeren.be

Cools Jan

CD&V

jan.cools@lokeren.be

Poyraz Oguz

Cd&V

 oguz.poyraz@lokeren.be

Van Bockstal Eddy

N-VA

eddy.vanbockstal@lokeren.be

Walgraeve Stefan

Open VLD

stefan.walgraeve@lokeren.be

Duyck Marijke

Open VLD

marijke.duyck@lokeren.be

Van Branden Els

Open VLD

els.vanbranden@lokeren.be

Wiels Frederic

Open VLD

frederic.wiels@lokeren.be

Van Kersschaver Ron

Vooruit

ron.vankersschaver@lokeren.be

De Visscher Philip

CD&V

philip.devisscher@lokeren.be

Reniers Bruno

Groen

bruno.reniers@lokeren.be

Rooms Martine

Open VLD

martine.rooms@lokeren.be

Van Acker Sylvie

N-VA

sylvie.vanacker@lokeren.be

Diericx Manu

N-VA

manu.diericx@lokeren.be

Macharis Marita

Vlaams Belang

marita.macharis@lokeren.be

Baeyens Isabelle

Open VLD

isabelle.baeyens@lokeren.be

Daeyaert Patrick

Vlaams Belang

patrick.daeyaert@lokeren.be

 

Raadpleeg de agenda en de beslissingen van het college van burgemeester en schepenen en het vast bureau met onderstaande link:

Raadpleeg agenda’s en (titels van) beslissingen van de gemeenteraad, commissies, college en vergaderingen van Sakura 

 

Voorstellen of vragen voor de gemeenteraad of de raad voor maatschappelijk welzijn moeten steeds via volgend formulier worden gesteld:

 Formulier voorstel of vraag