Gemeenteraad / raad voor maatschappelijk welzijn

Beleid Stad

Zittingen gemeenteraad en raad maatschappelijk welzijn 2019

De gemeenteraad en raad voor maatschappelijk welzijn vergaderen op volgende vaste maandagen:

29 april
27 mei
24 juni
2 september
21 oktober (vergaderingen starten uitzonderlijk om 19u30)
25 november
16 december

Deze vergaderingen gaan door in de ontmoetingsruimte van het stadhuis om 20u00 en zijn vrij toegankelijk.

 

Raadsleden

1.

Van Doorslaer Jérôme

Open Vld

 jerome.vandoorslaer@lokeren.be

2.

Van der Sypt Nina

CD&V

 nina.vandersypt@lokeren.be

3.

Van Havermaet Johan

CD&V

 johan.vanhavermaet@lokeren.be

4.

Gerits Pieter Ludo

Vlaams belang

 ludo.gerits@lokeren.be

5.

Anthuenis Filip

Open VLD

 filip.anthuenis@lokeren.be

6.

Van Rysselberghe Sabine

Open VLD

 sabine.vanrysselberghe@lokeren.be

7.

Van Boven Lena

Vlaams Belang

 lena.vanboven@lokeren.be

8.

Liebaut Filip

CD&V

 filip.liebaut@lokeren.be

9.

Van Hoorick Marina

Open VLD

 marina.vanhoorick@lokeren.be

10.

Thienpondt Marjon

Sp.a

 marjon.thienpondt@lokeren.be

11.

De Landtsheer Gerry

Open VLD

 gerry.delandtsheer@lokeren.be

12.

De Waele Claudine

Open VLD

 claudine.dewaele@lokeren.be

13.

Rzoska Björn

Groen

 bjorn.rzoska@lokeren.be

14.

Van Hoye Hector

Open VLD

 hector.vanhoye@lokeren.be

15.

De Waele Guido

CD&V

 guido.dewaele@lokeren.be

16.

de Ridder Marjoleine

CD&V

 marjoleine.deridder@lokeren.be

17.

Harrouch Suleyman

Groen

 suleyman.harrouch@lokeren.be

18.

Beuseling Marc

Groen

 marc.beuseling@lokeren.be

19.

Van Streydonck Philippe

N-VA

 philippe.vanstreydonck@lokeren.be

20.

Verdurme Freddy

Open VLD

 freddy.verdurme@lokeren.be

21

Debbaut Alain

Groen

 alain.debbaut@lokeren.be

22.

Cools Jan

CD&V

 jan.cools@lokeren.be

23.

Poyraz Oguz

Cd&V

 oguz.poyraz@lokeren.be

24.

Van Bockstal Eddy

N-VA

 eddy.vanbockstal@lokeren.be

25.

Walgraeve Stefan

Open VLD

 stefan.walgraeve@lokeren.be

26.

Duyck Marijke

Open VLD

 marijke.duyck@lokeren.be

27.

Van Branden Els

Open VLD

 els.vanbranden@lokeren.be

28.

Wiels Frederic

Open VLD

 frederic.wiels@lokeren.be

29.

Van Kersschaver Ron

Sp.a

 ron.vankersschaver@lokeren.be

30.

De Visscher Philip

CD&V

 philip.devisscher@lokeren.be

31.

Reniers Bruno

Groen

 bruno.reniers@lokeren.be

32.

Rooms Martine

Open VLD

 martine.rooms@lokeren.be

33.

Van Acker Sylvie

N-VA

 sylvie.vanacker@lokeren.be

34.

Diericx Manu

N-VA

 manu.diericx@lokeren.be

35.

Macharis Marita

Vlaams Belang

 marita.macharis@lokeren.be

 

Raadpleeg de agenda en de beslissingen van het college van burgemeester en schepenen en het vast bureau met onderstaande link:

Raadpleeg agenda’s en (titels van) beslissingen van de gemeenteraad, commissies, college en vergaderingen van Sakura 

 

Voorstellen of vragen voor de gemeenteraad of de raad voor maatschappelijk welzijn moeten steeds via volgend formulier worden gesteld:

 Formulier voorstel of vraag