03/12/2025

Nieuw vanaf 2026: UiT in Lokeren-magazine

Algemeen nieuws Bibliotheek Cultuur Evenementen Museum Toerisme

Wijziging in de maak, want vanaf januari verschijnt de Infokrant voortaan twee­maandelijks in plaats van maandelijks, daarnaast verwelkomen we een gloednieuw maandelijks activiteitenmagazine:de UiT in Lokeren.

De verandering komt er na een grondige evaluatie, waarin ook de resultaten van de bevraging bij de Lokeraar die vorig jaar werd afgenomen, meegenomen werden. Hieruit bleek dat inwoners vooral belang hechten aan duidelijke info over de stadswerking, de dienstverlening én een overzicht van activiteiten. Door beide te scheiden, krijgt elk onderwerp de aandacht die het verdient.

De Infokrant verschijnt vanaf 2026 zes keer per jaar: januari-februari, maart-april, mei-juni, juli-augustus, september-oktober en november-december. Hierin vind je duidelijke informatie over onder meer de dienstverlening, beleidsbeslissingen en stadsprojecten van Stad Lokeren.

UiT in Lokeren: elke maand inspiratie om eropuit te trekken

Op de hoogte blijven van wat er te doen is in Lokeren? Dat kan, dankzij het nieuwe UiT-magazine.

Dit magazine bundelt elke maand (met uitzondering van een gecombineerde editie in juli-augustus) een zeer uitgebreid aanbod aan activiteiten, evenementen en tips om eropuit te trekken in de stad. De gekende agenda verdwijnt dus uit de Infokrant en krijgt een nieuwe thuis in dit magazine.

Wist je trouwens dat je via uitinlokeren.be een volledig aanbod aan activiteiten kan terugvinden? Dit overzicht is ook beschikbaar via de Lokeren-app en op deze website.